anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pareri despre anime

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 10:57 pm

Inca un anime captivant care merita vazut, nu m-am putut dezlipi de calculator pana nu am vazut acest anime in intregime.
Grafica foarte buna, coloana sonora de asemenea si personaje bine conturate. In situatia lui Daisuke se pot afla multe persoane, adica sa nu isi dea seama pe cine iubesc cu adevarat, asta facand animeul si mai atractiv.
Actiunea nu a lipsit in nici un episod si sfarsitul a fost unul destul de neasteptat, cel putin pentru mine.
Eu una il recomand cu placere.
Sus In jos
Mitsue-chan
Academy ninjas
Academy ninjas
Mitsue-chan


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 28
Localizare : Intr-o lume paralela
Data de inscriere : 13/01/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 12:12 am

Un anime plin de actiune,dragoste si mai ales umor.Desi nu m-am uitat la 20 de episode din 26(ultimele 6 nu le-am vazut din cauza ca nu am gasit episoadele).Grafica e minunata,coloana sonora foarte bine facuta,iar personajele facute perfect.Subiectul e interesant,si face suspansul din ce in ce mai mare.Anime 100% RECOMANDAT!
Sus In jos
http://linkin-park.forumotion.com
 
Pareri despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre anime
» Personajul preferat, si pareri despre anime!
» Pareri despre Elfen Lied?!
» Despre Chobits
» Gravitation-pareri generale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: DNAngel-
Mergi direct la: