anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pareri despre Elfen Lied?!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Yamashita Kazuma
Chunin
Chunin
Yamashita Kazuma


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localizare : Arad
Data de inscriere : 11/01/2008

Pareri despre Elfen Lied?! Empty
MesajSubiect: Pareri despre Elfen Lied?!   Pareri despre Elfen Lied?! Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 4:33 pm

Dupa parerea meu e un anime foare cunoscu, e desenat intr-un stil foarte frumos are majoritatea calitatilor unui anime BUN!
As fi apreciat mult mai mult anime'ul in primul rand daca nu ar fi fost asa de ''sadic'' What a Face.
In rest nu am nimic de comentat, astept si parerile voastre despre anime Surprised
Sus In jos
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Pareri despre Elfen Lied?! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Elfen Lied?!   Pareri despre Elfen Lied?! Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 4:44 pm

E adevarat Elfen Lied e ptz cam prea sangeros affraid insa are si partile lui amuzant!Eu il consider un anime amuzant,desii este o drama despre ,,oameni"care la nastere se nasc cu cornite si vectori ,insa sa-r spune ca sunt mutatii genetice
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Pareri despre Elfen Lied?! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Elfen Lied?!   Pareri despre Elfen Lied?! Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 1:31 am

Parerea mea despre acest anime este una extrem de buna, deoarece genul acesta este preferatul meu ( eu fiind o fire mai sadica).
Are grafica buna, coloana sonora la fel si povestea e chiar interesanta.
Consider ca este un anime care merita vazut.
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
Mitsue-chan
Academy ninjas
Academy ninjas
Mitsue-chan


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 28
Localizare : Intr-o lume paralela
Data de inscriere : 13/01/2008

Pareri despre Elfen Lied?! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Elfen Lied?!   Pareri despre Elfen Lied?! Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 12:15 am

13 episoade,grafica excelenta,coloana sonora super,personaje potrivite si tot ce ii trebuie.Desi nu e recomandat minorilor eu l-am vazut.Mi s-a parut destul de trist in anumite momente si chiar am plans.Parti amuzante nu prea am intalnit.Foarte rar.Insa e un anime excelent si merita vizionat!
Sus In jos
http://linkin-park.forumotion.com
Continut sponsorizat





Pareri despre Elfen Lied?! Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Elfen Lied?!   Pareri despre Elfen Lied?! Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri despre Elfen Lied?!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre anime
» Pareri despre anime
» Personajul preferat, si pareri despre anime!
» Despre Chobits
» Ce credeti despre Naraku?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Elfen Lied-
Mergi direct la: