anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pareri despre anime

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 10:54 pm

Pai sa vedem, parerea mea despre acest anime e una foarte buna (mai ales ca e printre preferatele mele) grafica nemaipomenita, coloana sonora de asemenea (pacat de al doilea op si ending, care mi s-au parut patetice).
Actiunea animeului m-a captivat de la primul episod, personaje foarte bine conturate, si fiecare idee bine gandita, daca stam sa ne gadim doar la regulile care au foat trecute in Death Note si ne dam seama ca s-a muncit mult la acest anime.
Multi au fost dezamagiti de ultimul episod, si sincera sa fiu dupa ce am vazut prima jumatate a episodului si eu am fost, nu ma asteptam la aceasta reactie din partea lui Light (asta pt ca inca nu vazusem ep special cu secventele scoase) dar vreau sa spun ca a adoua jumatate m-a impresionat profund, mi-a placut replicva lui Ryuk si de asemenea scena in care Light isi aducea aminte cum era el inainte sa gaseasca Death Note-ul, si cel mai mult mi-a placut scena in care l-a vazut pe L, ca si cand l-ar fi iertat.
Sus In jos
Matsuo Taiki
Genin
Genin
Matsuo Taiki


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 31
Data de inscriere : 12/01/2008

Pareri despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre anime   Pareri despre anime Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 3:15 pm

ehh .... L e personajul meu preferat ca e cel mai bine conturat...si pur si simplu innebunesc cand ii vad fata cand zambeste in timp ce e surprins ...faza aia m-a omorat ... Smile) lol!
Sus In jos
 
Pareri despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre anime
» Personajul preferat, si pareri despre anime!
» Pareri despre Elfen Lied?!
» Despre Chobits
» Ce credeti despre Naraku?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Death Note-
Mergi direct la: