anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Top 3 personaje favorite

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Pretty girl
Moderator
Moderator
Pretty girl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 6:58 pm

Buna!!!! Iar creez un nou subiect pe aici.
Care sunt personajele voastre favorite din Spiral?
Ale mele sunt:
1 Narumi
2 Hyono
3 Eyes
Narumi pentru ca are o logica extraordinara si o capacitate mentala uimitoare
Hyono pentru ca este dragutza
Eyes pentru ca imi place cum canta la pian
Sus In jos
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 7:08 pm

I-eyes
II-narumi
III- Wink NUSH IS MULTI

edit by Pretty girl: data viitoare argumentati cand spuneti ceva
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
Kira Aikad
Moderator global
Moderator global
Kira Aikad


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 28
Localizare : Mindfield
Data de inscriere : 11/01/2008

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 7:24 pm

Primul este Eyes Rutherford. Ador caracterul lui in mod special, desi per intreg este destul de bine conturat[sa nu mai zic ca este pur si simplu prea dragut ^^]
Al doilea este Ayumu Narumi. Seamana putin cu L din Death Note, dar inteligenta lor difera. Insa imi place si el destul de mult.
Ultimul este Kyotaka Narumi, but does he needs words? I simply luv his character.
Sus In jos
Yamashita Kazuma
Chunin
Chunin
Yamashita Kazuma


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localizare : Arad
Data de inscriere : 11/01/2008

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:33 pm

My turn...
First Place Narumi Ayumu e un personaj cu multe abilitati 'cea mai mare abilitate e perfectiunea gandiri, nu se incurca nici o data' e personajul principal perfect pentru orice anime...
Second Place Eyes Rutherford un mare cantaret la pian ' la fel si el are multe abilitati, dar cel mai mult cred ca iar sta bine in calitate de lider desi nu e prea sociabil'
Third Place Asazuki Kousuke un ajutor de incredere 'pacat ca majoritatea timpului e de ceaalalta parte in rest cred ca ar fi un ajutor mult mai bune de partea celor care fac bine'....
Sus In jos
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 11:10 pm

Ayumu Narumi>personajul principal al animeului.Este foarte inteligent,in rezolvarea unei probleme,analizeaza foarte bine orice amanunt in gasirea unei solutii cat mai rapide.Si sa nu excludem faptul ca este incredibil de dragut.

Eyes Rutheford>cel mai calm personaj.Duritatea si raceala lui fata de cei din jur il fac sa para un om implacabil,lipsit de scrupule.Dar inca o data sunt de acord cu faptul ca "aparentele inseala".In interior,el nu este decat un adolescent satul de atatea crime(cred...nu sunt sigura)si care ar vrea sa duca o viata normala(si asta presupun).Nu stiu de ce(am o imaginatie foarte bogata)am facut o oarecare legatura intre el si Yuki Eiri(Gravitation).Privirea lor este la fel de rece...


Kanone Hilbert>imposibil sa nu il adori.Chiar daca este un tradator si personajul negativ din anime,este un dulce.Are niste ochi absolut minunati..si un par incredibil de frumos.Just love him.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 3 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje favorite   Top 3 personaje favorite Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 3 personaje favorite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje favorite
» Blood+ top 3 personaje favorite
» Top 5 personaje
» Personaje preferate
» Cele mai comice personaje

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Spiral-
Mergi direct la: