anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cele mai comice personaje

In jos 
+2
Pretty girl
Spring
6 participan?i
AutorMesaj
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Cele mai comice personaje Empty
MesajSubiect: Cele mai comice personaje   Cele mai comice personaje Icon_minitimeVin Ian 11, 2008 11:28 pm

Mie cel putin mi se pare ca cel mai comic personaj e Amanojaku.Mata aia ma face sa rad mereu! Laughing Laughing Laughing pe langa faptul ca se joaca pe degete cu Satski si ceilalti intr-un mod hazliu mai are si niste apucaturi de te bufneste rasul Razz
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
Pretty girl
Moderator
Moderator
Pretty girl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Cele mai comice personaje Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai comice personaje   Cele mai comice personaje Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 3:30 pm

Normal ca Amanojaku este cel mai comic!!!! Intotdeauna ma face sa rad!!!!!! Very Happy Este cel mai funny dintre toti fara discutie. (Parerea mea) Very Happy Very Happy
Sus In jos
Yamashita Kazuma
Chunin
Chunin
Yamashita Kazuma


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localizare : Arad
Data de inscriere : 11/01/2008

Cele mai comice personaje Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai comice personaje   Cele mai comice personaje Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 4:46 pm

Mie imi place de Hajime ca personaj, e comic majoritatea timpului el arata ca nu ii e frica de nimic dar la urma tot el fuge primul, uneori are momentele lui de glorie si apare ca un lider insa nu e tongue
Sus In jos
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Cele mai comice personaje Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai comice personaje   Cele mai comice personaje Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 11:07 pm

Sunt deacord cu Yamashita Kazuma, Hajime mi se pare cel mai amuzant personaj pe langa faptul ca face pe curajosul dar nu e decat o mata speriata, imi mai plac segventele in care incearca sa vada ce culoare au chilotii lui Satsuki lol, si cat de dezamagit a fost atunci cand putra pantaloni scurti lol!
Sus In jos
~Light~
Academy ninjas
Academy ninjas
~Light~


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 30
Localizare : I'm on my way
Data de inscriere : 23/02/2008

Cele mai comice personaje Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai comice personaje   Cele mai comice personaje Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 8:12 pm

Dupa parerea mea,cele mai comice personaje ar fi Hajime si Satsuki.El face mereu pe eroul,desi e doar un fricos,iar ea face intotdeauna pe autoritara. lol! Certurile dintre cei doi sunt cele mai amuzante.Si pisica aceea e comica,dar din "amuzanta" devine "sarcastica",ceea ce nu-mi place.
Sus In jos
Aoi_hana
Academy ninjas
Academy ninjas
Aoi_hana


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Data de inscriere : 05/11/2008

Cele mai comice personaje Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai comice personaje   Cele mai comice personaje Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 9:56 pm

Hehe. Amanojaku e cute. Anime-ul asta intotdeauna m-a facut sa rad si sa ma sperii.
Razz
Cred ca cel mai comic personaj este Kakinoki Reo. Intotdeauna pare caraghios si face niste fete ...se stramba mult... Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cele mai comice personaje Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai comice personaje   Cele mai comice personaje Icon_minitime

Sus In jos
 
Cele mai comice personaje
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» top 3 cele mai comice personaje
» Top 5 personaje
» Top 3 personaje favorite
» Personaje favorite
» Personaje preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Ghost stories-
Mergi direct la: