anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Top 5 personaje

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 1:51 am

1)Sasuke Uciha>mai trebuie sa spun ca este preferatul meu?Il ador pentru comportamentul lui,pentru privirea lui invaluita in mister...pentru paru lui super(am o obsesie pentru par)...pentru ca e PERFECT

2)Sakura Haruno>mi-a placut fata asta inca de cand am vazut-o.Cu toate ca Sasuke o respinge in repetate randuri,ea este la fel de grijulie si vorbeste la fel de frumos cu el...in plus imi place parul ei ROZ(par again)

3)Naruto Uzumaki>Fara el...nu stiu cum ar fii animeul.Este haios dar totodata foarte puternic...este "dusmanul"lui Sasuke...este atat de haios cand se uita urat la el si isi spune in gand ca o sa il bata pe "Domnul Atitudine"...

4)Kakashi Hatake>a demonstrat de foarte multe ori cat este de bun...are grija de echipa lui si o protejeaza cu pretul vietii...Ce kawaii e atunci cand nu are gura acoperita...

5)Gaara>tipul asta...imi place pentru ca intodeauna lasa impresia ca ar ascunde ceva...si in plus....imi place ca e roscat(da da...devin stresanta..)
Sus In jos
Kira Aikad
Moderator global
Moderator global
Kira Aikad


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 28
Localizare : Mindfield
Data de inscriere : 11/01/2008

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 11:04 am

Topul meu este format din doar 3 locuri

Kiba Inuzuka-god, I luv this guy ^^ Imi place in special atitudinea lui, cum ii priveste de sus pe toti[yeah, like a brave lion ^^ Pacat ca-i in alta zodie...]. Plus ca atitudinea lui se cam potriveste cu a mea ^^[iar felul in care arata...mai ales fara gluga...awh *melting* ]...

Hinata Hyuuga-singura fata care-mi place din anime. Imi place atitudinea ei si chiar puterea ei[I luv Byakuugan ^^] si arata chiar mai calumea-n Shippuuden ^^

Zaku Abumi/Dosu Kinuta-nu m-am putut horai pe care sa-l pun pe locu' 3. Am o adevarata manie pentru 'Sound Nin' ^^. Imi plac pur si simplu pentru atacurile lor.[desi Zaku arata destul de bine ^^]
Sus In jos
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 3:10 pm

1)itachi uchiha-este mult mai mult ca saske.desi sunt frati itachi este mult mai sigur pe el,actioneaza rapid si nu sta pe ganduri (e super)
2)neji-brrr... mie frig cand ma gandesc are un temperament rece ca gheta deasta-mi place
3)saske-cred ca pt ca e respectat si ca invata bn Very Happy
4)kakashi-este asa glumet si imi place cand citeste cartea aia "come come paradiss parca
4)jiraya-stiu e asa batran dar e la fel ca si kakashi asta ii super si el ia scris carte la kakashi Exclamation
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
~Light~
Academy ninjas
Academy ninjas
~Light~


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 30
Localizare : I'm on my way
Data de inscriere : 23/02/2008

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 9:06 pm

Topul meu ar fi:

Haruno Sakura - atenta si grijulie,nu se supara din orice (daca ar fi asa,ar trebui sa stea suparata toata ziua din cauza lui Sasuke ^^'),indrazneata,prietenoasa,glumeata si o adevarata coechipiera.Imi place parul ei roz (vorba lui love_yuki_eiri,am ceva cu parul Rolling Eyes ) si puterea sa.

Uzumaki Naruto - personajul principal,foarte comic si mereu gata sa-i ajute pe cei din jurul sau (exceptie facand Sasuke ^^).Indraznet si foarte puternic,in plus,imi place ca are parul blond,ca al meu. (iar incep...am zis ca am ceva cu blondele/blonzii...)

Hyuuga Hinata - timida si de treaba,e un personaj destul de interesant.E prietenoasa si puternica.Imi place culoarea ochilor sai,si parca arata ceva mai bine in Shippuuden.^^'

Hatake Kakashi - puternic si un sesei priceput.Are mereu grija de echipa sa si ii indrupa pe cei trei coechipieri in tot ceea ce fac. Very Happy

Uchiha Sasuke - cam 'emo' pentru gustul meu,dar e totusi puternic.Ma cam enerveaza cu razbunarea lui,dar intr-un fel are dreptate cand vrea sa-si invinga fratele mai mare,pe Itachi. Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 5 personaje
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje favorite
» Personaje preferate
» Top 3 personaje favorite
» Blood+ top 3 personaje favorite
» Cele mai comice personaje

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: