anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personajul preferat

In jos 
+5
Kira Aikad
Angel girl
love_yuki_eiri
melisa
Spring
9 participan?i
AutorMesaj
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 5:02 pm

Pai mie imi place cel mai mult de Kagome pt. ca in modul ei de a fi reuseste sa-l ,,imblanzeasca"pe inuyasha si sa-l faca mai modest si mai dragut
What is your opinion?Personajul preferat Xlilbabydragonx
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 8:53 pm

cel mai mult imi place. Rolling Eyes Rolling Eyes
naraku stiu e pers negativ dar mie asa imi place de moolt I love you
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 8:56 pm

Personajul meu preferat este Sesshomaru.Cine e mai kawaii ca el?Este dragut,calm,abil..si are o blanita atat de super.Sa nu mai spun despre privirea lui...of doamne!Il ador!
Sus In jos
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 12:37 am

Pai sa vedem in cazul meu sunt 2 persoanje, unul feminin, Kagome, care e mereu alaturi de Inuyasha si nu isi paraseste prietenii atunci cand au nevoie de ea, si personajul masculin, care normal ca e Inuyasha, cu urechiusele alea atat de sweet lol, si chiar daca nu vrea sa recunosca la inceput, Inuyasha ii considera pe toti prietenii lui si si-ar da si viata pt ei.
Sus In jos
Kira Aikad
Moderator global
Moderator global
Kira Aikad


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 28
Localizare : Mindfield
Data de inscriere : 11/01/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 10:51 am

As I said, I'm mad of white-haired guys Rolling Eyes
So, personajul meu favorit este Sesshoumaru. Demon pe deplin[awh, I just love bad demon guys :3 ], calculat si rece, dar dupa ce o salveaza pe Rin, ceva mai sensibil. So, imi place mult caracterul lui ^^, dar nici infatisarea lui nu-i mai prejos[as I said, I luv white-haired guys ^^].
Sus In jos
Matsuo Taiki
Genin
Genin
Matsuo Taiki


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 31
Data de inscriere : 12/01/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 12:58 pm

calm?abil?.....sigur e vorba de Seshormaru ....? ....personajul meu preferat e Koga caci el desi e mort de "dragoste" nu renunta in cautarile lui de -as razbuna camarazii si asta il face demn de admiratie.
Sus In jos
kaname
Genin
Genin
kaname


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 30
Data de inscriere : 13/01/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 1:58 pm

Deci personajul meu preferat este Inuyasha , mereu mi-a placut de el , mai tantalau de fel dar sweet , Nu pot sa zic ca Sesshy nu arata bine Rolling Eyes pentru ca as minti Very Happy amandoi sunt foarte draguti dar Inu ii mai "nebun"... ca mine de altfel
Sus In jos
~Light~
Academy ninjas
Academy ninjas
~Light~


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 30
Localizare : I'm on my way
Data de inscriere : 23/02/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 8:29 pm

Personajele mele preferate sunt Kikyo si Kagome. (stiu ca ar fi trebuit sa spun un singur personaj preferat.... Rolling Eyes )Amandoua sunt frumoase,inteligente,indragostite (nu m-am putut abtine Personajul preferat Lol ).ambele au facut sacrificii,au suferit dar au fost,si poate mai sunt fericite.Greseli au fost si de-o parte si de alta.In plus,seamana si teoretic sunt una si aceeasi,chiar daca au personalitati diferite.Kagome e fata mereu vesela si optimista,pe cand Kikyo este ganditoare si misterioasa (ca sa nu zic trista).Au personalitati diferite,cum am spus si mai sus,dar mie imi plac amandoua.n-as putea face diferenta intre ele,poate si pentru faptul ca seamana intr-un fel mai aparte:sunt diferite dar totusi "impart" acelasi suflet.
Sus In jos
ank
Academy ninjas
Academy ninjas
ank


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Data de inscriere : 09/05/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 1:31 pm

Personajele mele preferate sunt Inuyasha si Kagome , dar imi plac si celelalte personaje poziotive.
Kagome ptr ca e frumoasa , puternica , draguta , prietenoasa , miloasa , il iubeste cu adevarat pe Inuyasha.
Inuyasha ptr ca e frumos , puternic , uneori prostut si ma face sa rad , incapatanat , toti se bazeaza pe el.
Personajul preferat 30cy6ja
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul preferat, si pareri despre anime!
» Personaj preferat
» Atacul Preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: