anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Moderatori

In jos 
+2
Pretty girl
Admin
6 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeVin Ian 11, 2008 4:07 pm

Acest forum are nevoie de moderatori, dar asta nu inseamna ca voi pune pe prima persoana care vrea sa fie mod. In primul rand trebuie sa aveti macar 20 de posturi ( normal ca posturile trebuie sa fie gandite si sa nu faceti spam). Sa fiti activi pe forum cat de des posibil ( cel putin o data la 2 zile) si sa respectati regulile.
Cand voi pune un moderator va trece mai intai printr-o perioada de proba ( care va dura cam o sapt) sa vad cum se descurca.
Moderatorii vor fi pusi pe sectiuni si nu global, pe tot forumul nu va exista decat un moderator global, care va trebui sa-mi castige increderea mai intai.
Cine vrea sa devina moderator poate sa-mi spuna si il voi supraveghea o saptamana sau poate mai putin si va primi sau nu rangul in functie de cum se comporta.
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 3:22 pm

Cine vrea sa devina moderator, dupa ce a facut 20 de posturi trebuie sa completeze o fisa:
Nume:
Varsta:
Animeuri vazute:
Manga:
Referinte:
De ce vrei sa devi moderator:
La ce topicuri vreti sa fiti pus/a moderator:
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
Pretty girl
Moderator
Moderator
Pretty girl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 7:07 pm

Nume: Radu Simona Marilena
Varsta: 14 ani
Animeuri vazute: Blue gender, Kiddy Grade, Air, Paradisse kiss, Gravitation, Spiral, Hell Girl, Yu-GI-OH GX, Hell girl, Galery Fake, Naruto, Ynuyasha, Shaman King, Poresti cu fantome, Slayers, Kyoro Chan, Bleach, ROD, Death note, Full metal panic, Full metal alcheminst, Kumadoyd kikaider, Hakaima Sadamitsu , Rapperul Parppa, Cubix si foarte multe
Manga: Nu prea citesc manga sincer
Referinte:
De ce vrei sa devi moderator: Vreau sa devin moderator pentru ca pur si simplu imi place sa respect regulile.
La ce topicuri vreti sa fiti pus/a moderator: Paradise kiss, Spiral, Full metal Panic
Sus In jos
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 7:51 pm

Pretty girl esti moderator o saptamana de proba, iar dak te descurci bine vei ramane moderator.
Te-as ruga atunci cand editezi postul cuiva sa scri " edit by ..." sau "Pretty girl edit" si sa scri cu rosu ( la edit ma refer)
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 8:03 pm

Nume:Anton Alexandra
Varsta:13(14 in feb pe 22)
Animeuri vazute:Jigoku Shojo,Jigoku Shojo Futakamori,Inuyasha,Air TV,Shuffle!,Elfen lied,Spiral,Kiddy Grade,Princess Tutu,Chobits,Naruto,DearS,Yuh-gi-oh,Kaleido Star,Kamichi,Shaman Kinf,Sonic,Paradisse Kiss,Shugo Chara,Kamichama Karin,Bottle Fairy,Slayers,Ghost Stories,Cardcaptor Sakura,Mermaid Melody,School Days,etc.
Manga:Inuyasha,Nana,Cardcaptor Sakura
Referinte:
De ce vrei sa fi moderator:Intotdeauna mi-a placut ca un forum\site sa fie curat fara Spam,limbaj murdar,obscenitati si useri care nu au cei 7 ani de acasa
La ce topicuri sa fiti pus/a:Diverse,Fan art si Ajutor si probleme tehnice
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 8:11 pm

Spring ti-ai primit rangul de moderator tot ceea ce i-am zis lui Pretty girl este valabil si pentru tine. Cand editati un post scrieti-va si nick-ul pls
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
anca
Moderator
Moderator
anca


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Data de inscriere : 11/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 8:58 pm

Nume: caraiman anca alina
Varsta: 13 ani
Animeuri vazute: gravitation,hell girl ,ynuiasha,paradise-kiss,kaleido star,Ghost Stories,ka-mi-chu,Galery Fake,Spiral,Kiddy Grade,Full metal panic, Full metal alcheminst, Kumadoyd kikaider, Hakaima Sadamitsu , Rapperul Parppa, Cubix , Blue gender,Shaman King,Slayers, Kyoro Chan,R.O.D,arc de lad,shi altele nu mi le mai aduc aminte numele
Manga:nu am citit manga
Referinte:
De ce vrei sa devi moderator: deoarece imi place sa supraveghez actiunile altora shi sa fac tot posibilul ca acestia sa respecte regulile
La ce topicuri vreti sa fiti pus/a moderator:diverse-jocuri (daca il vei pune) anime-gravitation,Slayers,fan-fic.
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:01 pm

Vreau sa spun si eu un lucru..sa nu credeti ca ma bag unde nu trebuie.Cred ca adminul ar trebui sa puna mozii dupa cum se descurca pe forum.Nu dupa principiul "cine are minim 20 de postari",pentru ca acele posturi pot fii pline de spam,sau stiu yo ce alte chestii.cunosc foarte bine aceasta sarcina,stiu cat este de dificil sa fii mod...si numai o persoana care respecta regulile,care cunoaste anime-urile foarte bine poate devenii mod.Sa nu mi-o luati in nume de rau...mi-am dat si eu cu parerea.
Sus In jos
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:05 pm

love_yuki_eiri cum am mai zis, nu pun mod pe cineva care face repede 20 de posturi si acelea sunt spam si in plus cei care devin moderatori trec printr-o perioada de proba de o saptamana. Daca nu s-a descurcat i se va retrage rangul. Daca vedeti ca unul dintre moderatori v-a editat un post si considerati ca nu ati gresit cu nimic, imi dati un pm si voi vedea ce e de facut.
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:11 pm

Nu contest nici o decizie de-a ta.Esti admin si stii mai bine ce sa faci.Doar mi-am exprimat si eu o parere nevinovata...Ja Ne si pupici!
Sus In jos
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:24 pm

Am decis sa o fac pe Kira Aikad moderator global. Stiu ca nu are 20 de posturi insa isi merita functia, deoarece posturile ei sunt fara spam si argumentate. Plus ca ii ajuta pe userii care pun intrebari. Daca cineva are ceva impotriva sa ma anunte.
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:36 pm

Anca asa ca si pe ceilalti moderatori te asteapta o saptamana de proba, daca te descurci bine vei ramane moderator
love_yuki_eiri iti inteleg grija, din cate observ posturile tale sunt elaborate si nu am gasit spam, dar dupa cum observi nu neaparat posturile conteaza, ideea era sa vedem si daca persoana respectiva face spam, sau are posturi fara logica, de ex Kira Aikad a ajuns moderator, si aici nu ea a cerut ci noi am intrebat-o daca vrea sa fie moderator, pt ca am vazut ca stie sa posteze corect, si ajuta cat poate.
Sus In jos
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:41 pm

Ok...observ ca s-a facut destula tevatura din pricina unui post de-al meu.Stati linistite!VOi puneti mozii pe cine credeti de cuvinta,si stiu ca alegerile voastre vor fi cele corecte.Si referitor la posturile mele...iti garantez ca niciodata nu voi face spam(am experienta cu forumurile de app 2 ani si jumatate).Ja Ne si pupici.
Sus In jos
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:48 pm

Nu am facut tevatura, am vrut sa iti raspundem, pe forumul asta orice user are dreptul sa isi spuna parerea, si parerea ta chiar nu ne-a deranjat, ba chiar esti invitata noastra sa depui o cerere sa fi moderator, daca vrei desigur.
Sus In jos
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 10:04 pm

Ok...sunt incantata sa fiu mod pe forumul vostru,asta daca doriti.voi completa si eu aceea cerere.
Nume>Andrada Angeli
Varsta>15 ani
Anime-uri vizionate:Gravitation,Slayers,Papa to Kiss in the Dark,Blue Gender,Jigoku Shoujo,Kaleido star,Yu Yu Hakusho,Yu-gi-Oh GX,Spiral,Kiddy grade,wild Arms-Twilight Venom,Nerima Daikon Brothers,Arc the Lad,Inuyasha,Blood+,DICE,Paradise Kiss,Kyou Kara Maoh..si cam atat.
Manga>nu am citit decat Gravitation
Referinte>sunt moderatoare pe alte doua forumuri
De ce vrei sa devii moderatoare:pentru ca imi place sa vad ca regulile se respecta,ca useri se inteleg bine intre ei...intr-un cuvant,imi place ca un forum sa fie PERFECT.
La ce topicuri vrei sa fii moderatoare:Ghost Stories,Kaleido Star,Naruto,Yu Yu Hakusho si Spiral(dak se poate)
edit:ma mai poti pune si la Gravitation,te rog?am vazut ca are deja doi mozii..si am stat putin pe ganduri,da rmi-as dorii foarte mult.Multumesc anticipat.
Sus In jos
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 1:43 pm

Anunt

S-ar putea ca unii moderatori sa nu poat face anumite lucruri, cum ar fi sa faca un topic Post-it, daca se intampla va rog sa ma anuntati ca sa remediez problema.
Si inca ceva si moderatorii pot da avertizari.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Moderatori Empty
MesajSubiect: Re: Moderatori   Moderatori Icon_minitime

Sus In jos
 
Moderatori
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Administrare :: Admini/moderatori-
Mergi direct la: