anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Intrebari si Raspunsuri

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Intrebari si Raspunsuri Empty
MesajSubiect: Intrebari si Raspunsuri   Intrebari si Raspunsuri Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 12:42 am

Useri care au o nelamurire cu privire la acest anime,pot posta aici intrebarea al carei raspuns or sa afle,evitand astfel topicurile inutile ce sunt reprezentate de o singura informatie.Si in cel mai scurt timp eu va voi raspunde.In caz ca nu sunt online,si alcineva poate sa de-a un raspuns destul de clar,este bine venit.Ja Ne
Sus In jos
anca
Moderator
Moderator
anca


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Intrebari si Raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si Raspunsuri   Intrebari si Raspunsuri Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 1:26 pm

eu as avea o intrebare; unde gasesc ova-urile?am vazut numai cele 13 episoade iar acum vreau sa vad si ova-urile. este unul din anime-urile mele preferate asa ca vreau sa-l urmaresc pe tot pana la capat farao
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Intrebari si Raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si Raspunsuri   Intrebari si Raspunsuri Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 11:25 pm

Cele doua OVA-uri le gasesti pe ODC,DC++..orice retea de unde se poate downloada.Dar,in cazul ca nu gasesti,poti sa iei id-ul meu si sa ti le trimit pe mess.(nu este prima oara cand fac asa ceva).
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari si Raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si Raspunsuri   Intrebari si Raspunsuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebari si Raspunsuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intrebari si Raspunsuri
» Intrebari

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: