anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Yoko Kurama vs Minamino Shuichi

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Empty
MesajSubiect: Yoko Kurama vs Minamino Shuichi   Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 11:55 pm

Yoko Kurama>legendarul bandit...este super dragut,foarte puternic dar singurul lucru la care se gandeste este cum sa isi distruga mai rapid adversarul.Este rece,dur...si foarte misterios.

Minamino Shuichi>Fata de cealalta personalitate a lui,Minamino este dulce,se gandeste de doua ori inainte sa atace,isi studiaza foarte bine adversarul,este un bun prieten(a demonstrat acest lucru de foarte multe ori).

Dintre cei doi...yo il aleg pe Minamino Shuichi.Doua personalitati,o singura inima:Yoko Kurama
Sus In jos
Kira Aikad
Moderator global
Moderator global
Kira Aikad


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 28
Localizare : Mindfield
Data de inscriere : 11/01/2008

Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Empty
MesajSubiect: Re: Yoko Kurama vs Minamino Shuichi   Yoko Kurama vs Minamino Shuichi Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 10:42 am

Poate o sa ma credeti nebuna, dar eu il aleg pe Youko.
Il aleg pentru ca este calculat si nu-si arata sentimentele. De asemenea, l-am ales pentru ca, de fapt, el este 'originalul' Kurama - forma lui de demon. Suuichi este doar forma lui umana si, cum ai spus si tu, nu are aceeasi personalitate ca si Youko. Plus ca el se poate transforma in vulpe, iar Suuichi trebuie mai intai sa se transforme-n forma lui de demon, asta durand ceva, apoi in vulpe :3 Si nu in ultimul rand, am o manie pentru tipii cu par lung, argintiu si ochii reci ^^ [...si cu urechiuse :3 ]
Sus In jos
 
Yoko Kurama vs Minamino Shuichi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yuki vs. Shuichi
» Shuichi Shindo vs. Ryuichi Sakuma

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Yu Yu Hakusho-
Mergi direct la: