anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sig si avi la comanda

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Sig si avi la comanda Empty
MesajSubiect: Sig si avi la comanda   Sig si avi la comanda Icon_minitimeVin Ian 11, 2008 12:21 pm

pt cei ce doresc sa aiba un set de sig si avi la comanda va stam la dispozitie,cine doreste sa fie primit in echipa sa-mi trimita un PM cu 2 seturi lucrate de el/ea si nu primim decat membri care lucreaza in PhotoShop,CreativeShop sau alte programe specializate,sub nici o forma Paint sao Word...etc...
reguli:
1.Nu facem seturi din gif(gif=poza animata din mai multe poze sau frameuri)
2.Nu ne dati avatare sa facem siguri cu ele(ne este foarte greu sa extindem o poza mica de avatar ca sa facem un sig cu ea)
3.Marimile normale sunt ava=120x120 si sig=335x135
4.Nu modificam siguri sau avatare ale altor persoane
5.Cautati sa ne dati poze cat mai bune ca si calitate cat si ca rezolutie(ne va fi si mai usor sa lucram cu ele si vor iesi si mai bine)
6.O data ce ati primit comanda si ati spus ca va place si nu doriti sa schimbati nimic la set dca nu il purtati minim o saptamana jumatate (10 zile) nu mai va este primita alta comanda timp de o luna)
7.In cerere veti completa:
Avatar
poza:
text:
culoare:in jur de 2-3 culori dominante)
border:
Signature(semnatura)
poza:(aceeasi sau alta)
text:
culoare:
border:
marime:(normale sunt de 335x135)
Va rugam nu mai postati pozele direct pe topic (ma refer la [img]exemplu.com[img\])si dati-ne linkul (incepe cu http:\\)se va incarca mai rapid iar calitatea pozei va fi mai buna
8.Doar cei ce au fost primiti in echipa pot face seturi
9.Nu primim comenzi prin PM , daca doriti ca o pers. anume sa va faca setul specificati-o
10.Nu ne cereti sa scoatem numele autorului setului (cel ce se semneaza pe sig undeva jos cu (c)exemplu)deoarece acesta se numeste Copyright drept de autor.
11.respectati regulile de mai sus ^.*
P.S.:Tot ce am invatat stiu de la Raluca Si Ana lol!
Pt a va face o idee cam cum lucrez eu
Sig si avi la comanda A-1
Sig si avi la comanda B
Sig si avi la comanda Flaw5
Sig si avi la comanda Hoppe-1
Sig si avi la comanda Looking-for-my-hope-1
Sig si avi la comanda Love
Sig si avi la comanda Love2
Sig si avi la comanda Remember-avi
Sig si avi la comanda Untitled-1-5
Sig si avi la comanda Untitled-4
Sig si avi la comanda Untitled-5
P.S.:Rog frumos un Admin/Moderator sa faca acest site Sticky pt.ca sa fie un singur topic ca acesta si sa nu il cautam in forum pana ne vine a rade Very Happy si daca nu se poate asta e Sad
P.P.S.:Arigato gozaimasu Admin-sama!
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Sig si avi la comanda Empty
MesajSubiect: Re: Sig si avi la comanda   Sig si avi la comanda Icon_minitimeDum Feb 03, 2008 1:37 pm

I love you deci nu imi doresc inca sa-mi schimb sigul si ava dar o intrebare pt tine spring.cu ce program lucrezi?as incerca sami fac proprile mele deoarece am dat altor useri in alte forumuri sami faca o pereche dar niciunul nu au facut ce miam dorit eu .daca miai putea spune tias fi foarte recunoscatoare. cheers
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Sig si avi la comanda Empty
MesajSubiect: Re: Sig si avi la comanda   Sig si avi la comanda Icon_minitimeDum Feb 03, 2008 2:12 pm

Pai eu lucrez cu Adobe Photoshop CS3 extended proper professional versiunea 7.0.0 ,insa poti face o comanda in care sa ne dai cat mai multe informatii despre cum ai vrea sa fie setul iar noi ti-l facem,daca iti place il vei purta daca nu il refac Smile incercarea moarte na-re
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Sig si avi la comanda Empty
MesajSubiect: Re: Sig si avi la comanda   Sig si avi la comanda Icon_minitimeLun Feb 04, 2008 12:13 am

melisa intrebarile se pun la topicul de nelamuriri, sau mai bine zis la noul topic pt ps pe care l-am deschis, il gasesti aici unde ai si un link de unde poti lua ps-ul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sig si avi la comanda Empty
MesajSubiect: Re: Sig si avi la comanda   Sig si avi la comanda Icon_minitime

Sus In jos
 
Sig si avi la comanda
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: For fans :: Fan art-
Mergi direct la: