anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Caracterizeaza userul de deasupra

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Caracterizeaza userul de deasupra Empty
MesajSubiect: Caracterizeaza userul de deasupra   Caracterizeaza userul de deasupra Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 10:50 pm

V-ati gandit vreodata ce cred ceilalti useri despre voi?In acest topic,un user va face o caracterizare cat mai concreta despre userul de deasupra lui,fara sa fie rautacios.O singura regula:incercati sa scrieti minim doua randuri,evitand astfel sa sefaca spam.Ja Ne
Sus In jos
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Caracterizeaza userul de deasupra Empty
MesajSubiect: Re: Caracterizeaza userul de deasupra   Caracterizeaza userul de deasupra Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 11:59 pm

love_yuki_eiri Very Happy
am onoarea sa te caracterizez Wink pai esti draguta,frumusica fok,desteapta,spui totul direct la subiect,nu faci spam,civilizata,nu scrii cu greseli de ortografie si esti foarte dotata la categoria anime Razz
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Caracterizeaza userul de deasupra Empty
MesajSubiect: Re: Caracterizeaza userul de deasupra   Caracterizeaza userul de deasupra Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 12:05 am

Spring
Pot spune acelasi lucru in ceea ce consta caracterizarea ta,este o deosebita placere pentru mine sa imi exprim parerea in ceea ce consta persoana ta.Este o fata desteapta(si spun asta pentru ca nu multe lume ajunge mood la 13 ani),de gasca,te cunosc de cateva ore si am ajuns sa te simpatizez.Si esti foarte draguta!Ja Ne si pupici!
Sus In jos
kaname
Genin
Genin
kaname


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 30
Data de inscriere : 13/01/2008

Caracterizeaza userul de deasupra Empty
MesajSubiect: Re: Caracterizeaza userul de deasupra   Caracterizeaza userul de deasupra Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 5:29 pm

heii.. love_yuki_eiri , iti dai seama ca eu te voi caracteriza? Very Happy .. Cred ca tu esti o fata super calumea si verry sweet , de treaba , inteligenta , pe deasupara NU faci spam , desi te cunosc de cateva zile , observ ca esti foarte de gashca , stii sa te exprimi liber... cat despre comportamentul tau zic ca esti foarte , civilizata si foarte atenta sa nu jignesti pe cineva din jurul tau , dar numai sa nu te enervezi Very Happy . Chuu si Ja ne
Sus In jos
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Caracterizeaza userul de deasupra Empty
MesajSubiect: Re: Caracterizeaza userul de deasupra   Caracterizeaza userul de deasupra Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 1:30 am

Kaname...
Daca imi spunea cineva ca voi ajunge sa ma inteleg atat de bine cu tine...nu il credeam.Uneori ne mai santajam(yo il insor pe Yuki..u il omori pe Yuki al tau..ma rog..stim noi),dar totul este in gluma.Esti super de gasca,super draguta si ai niste ochi superbi!Esti tare!tine-o tot asa!
Sus In jos
anca
Moderator
Moderator
anca


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Caracterizeaza userul de deasupra Empty
MesajSubiect: Re: Caracterizeaza userul de deasupra   Caracterizeaza userul de deasupra Icon_minitimeMar Ian 15, 2008 5:20 pm

love_yuki_eiri nu ma mai joc Razz tot ce vroiam sa spun s-a zis... dar in fine...esti o fata de treaba, deasemenea cum au spus si ceilalti nu faci spam, esti foarte corecta; din cate am vazut din posturile tale incerci sa mai inveselesti oamenii si incerci si sa-i ajuti,imi place cum te exprimi si esti tare draguta (crek chiar esti in mintea mea ca tacmai m-am cam intimidat Very Happy ) :* ^_*
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Caracterizeaza userul de deasupra Empty
MesajSubiect: Re: Caracterizeaza userul de deasupra   Caracterizeaza userul de deasupra Icon_minitimeMar Ian 15, 2008 10:46 pm

Anca...
Ala bala portocala...ce as putea spune despre u...pai esti o fata super de treaba,ai devenit mod inaintea mea(bravo tie),nu faci spam....esti draguta!Si observ ca esti taur!Stiu ca taurii si scorpionii se impaca bine!In cateva cuvinte...Esti O Fata de Nota 11 pe o scara de la 1 la 10!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Caracterizeaza userul de deasupra Empty
MesajSubiect: Re: Caracterizeaza userul de deasupra   Caracterizeaza userul de deasupra Icon_minitime

Sus In jos
 
Caracterizeaza userul de deasupra
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: