anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Personajele preferate

In jos 
+4
anca
Admin
Angel girl
Spring
8 participan?i
AutorMesaj
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitimeMier Ian 09, 2008 7:32 pm

Care sunt personajele voastre preferate si de ce?Mie imi plac Lumiere -pt. ca e foarte sweet,desteapta ,nu se panicheaza in situatii de criza si e mereu in garda- si Eclair pt. ca e fff.jucausa,glumeata,haioasa si stie sa aprecieze adevarata prietenia fata de alte persoane,nu minte nu inseala si nu intoarce spatele persoanelor care au nevoie de ea Like a Star @ heaven
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitimeMier Ian 09, 2008 11:20 pm

Daca ar fi sa aleg un singur personaj as alege-o pe Eclair, pt ca seamana putin la caracter cu mine, adica mai nebunatica. Imi place ca stie sa se distreze chiar si in timpul misiunilor, si nu isi lasa prietenii la greu.
Sus In jos
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitimeVin Ian 11, 2008 8:13 pm

Pana in acest moment probalil ca as fi spus ca personajul meu preferat este Eclair deoarece are un caracter asemanator cu al meu, insa daca stau sa ma gandesc mai bine, imi place mai mult Lumiere deoarece este mereu calma, este eleganta si se descurca destul de bine in lupta.
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
anca
Moderator
Moderator
anca


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Data de inscriere : 11/01/2008

Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 3:32 pm

eclair..imi place de ea ca nu se da batuta niciodata...daca i se iveste ceva in fata lupta pana la capat nu abandoneaza shi este intodeauna alaturi de partenera ei lumiere and ...este f.frumoasa
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 5:54 pm

mie cel mai mult imi place.. Twisted Evil armblaster .asa am eu o fobie pt baietsi cu parul lung. si imi place si pt ca nu este de partea nimanui acum le ajuta pe lumiere si eclaire imediat ii ajuta pe inamicii fetelor Exclamation nu se poate hotara Exclamation
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitimeLun Feb 04, 2008 9:54 pm

Hihi...mie imi place de Tweedledum.Cine e mai dulce ca el?Nimeni.Il ador atunci cand se inroseste...dupa ce ii zice lu Tweedledee "surioara".Mi se pare puternic..super kawaii...ce sa mai spun.E personaju meu preferat!
Sus In jos
~Light~
Academy ninjas
Academy ninjas
~Light~


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 30
Localizare : I'm on my way
Data de inscriere : 23/02/2008

Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 8:40 pm

Personajul meu preferat este Lumiere pentru ca e draguta,puternica,o buna prietena,i-a fost mereu alaturi lui Eclaire si a ajutat-o de multe ori,e foarte eleganta si desi pare copilaroasa,e destul de matura pentru varsta ei. Very Happy si Eclaire imi place,dar raman totusi la coechipiera sa,Lumiere. ^_^
Sus In jos
Ayumi
Academy ninjas
Academy ninjas



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 31
Localizare : tokyo
Data de inscriere : 21/07/2009

Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 4:11 pm

Mie imi plece de Tweedledee
e o luptatoare foarte puternica si nu renunta usor
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajele preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate   Personajele preferate Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajele preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajele preferate
» AMV-uri preferate
» Top 15 melodii preferate
» Personaje preferate
» Melodii Preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Kiddy Grade-
Mergi direct la: