anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Profesori enervanti si profesori favoriti

In jos 
+3
Spring
anca
Pretty girl
7 participan?i
AutorMesaj
Pretty girl
Moderator
Moderator
Pretty girl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Profesori enervanti si profesori favoriti Empty
MesajSubiect: Profesori enervanti si profesori favoriti   Profesori enervanti si profesori favoriti Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 5:21 pm

Buna!!!! Am creat un subiect si pe aici. Deci care sunt profesorii cei mai enervanti?
1 Eu am o profesora de matematica care trebuia sa iasa la pensie de mult dar inca mai preda. Aceasta profa nu explica lectia si dupa ce a predat-o imediat de ascluta la ea. Nu inteleg de ce mai este inca la catedra.
2 Profesorul de sport. Noi la ora de sport jucam fotbal si nu facem deloc gmnastica si alte lucruri. Cred ca habar nu are el de ce spunem noi.

Prof favoriti;
1 Profa de engleza este favorita mea. Spune glume si rade la glumele noastre.

Astept raspunsurile voastre.
Sus In jos
anca
Moderator
Moderator
anca


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Data de inscriere : 11/01/2008

Profesori enervanti si profesori favoriti Empty
MesajSubiect: Re: Profesori enervanti si profesori favoriti   Profesori enervanti si profesori favoriti Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 5:40 pm

profesori favoriti si profesori enervanti, deci
*profesori favoriti
-profa de fiz shi chim care face glume shi stie f bn cum sa ne capteze atentia
-profa de rom imi place cum explica notiunile (pacat ca e iesita la pensie shi treb sa plece la anu Crying or Very sad
*profesori enervanti
-profa de tehnologie nu shtie nimic baba aia shi nici macar nu e profesoara de tehnologie ora ei e atat de plictisitoare No
-cateodata profu de mate; uneori e asha de sever dar uneori rade shi glumeste cu noi
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Profesori enervanti si profesori favoriti Empty
MesajSubiect: Re: Profesori enervanti si profesori favoriti   Profesori enervanti si profesori favoriti Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 5:49 pm

Pai
~ profesori preferati:
-profa de chimie rade mereu si glumeste mai intruna
-profu' de religie,cand striga prezenta ne pune si porecle (Apostol-la biserica,anton-sciitor-anton pann)
-profa ce geografie, e cam toanta de felul ei dar ...,la ora radem intruna cu ea
~ profi care nu-i suport:
no 1 si singurul ,am dezonoarea sa-l pronunt pe nume sub numele si rangul de regele prostiei,zgarceniei si nesimtiiri fata de elevi :profuuuuuu de Istorie!de cand s-a despartit de directoarea scolii(directoarea i-a dat papucii ca l-a prins cu alta Laughing )ne da note cum ii vine lui Mad
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
Kira Aikad
Moderator global
Moderator global
Kira Aikad


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 28
Localizare : Mindfield
Data de inscriere : 11/01/2008

Profesori enervanti si profesori favoriti Empty
MesajSubiect: Re: Profesori enervanti si profesori favoriti   Profesori enervanti si profesori favoriti Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 6:09 pm

Urasc:
-profa de fizica-uah, arata ca psiholoaga aia din 'Ce-i cu Andy'...identic!! Are paru' mare si-i spunem 'Hei tubi-tuba, nu-ti incape paru' pe usa?'[inventia mea]A dat test si toata clasa a luat 6[in afara de unu' care a luat 10 da' ala nu se pune]...
-profa de georgafie-am dat teza iar aia ne da test in aceeasi zi Neutral WTF?

Imi place profa de romana...Ii profa mea preferata .Ii de gasca, glumeste cu noi, face jocuri si ne invata o gramada.
Sus In jos
Mitsue-chan
Academy ninjas
Academy ninjas
Mitsue-chan


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 28
Localizare : Intr-o lume paralela
Data de inscriere : 13/01/2008

Profesori enervanti si profesori favoriti Empty
MesajSubiect: Re: Profesori enervanti si profesori favoriti   Profesori enervanti si profesori favoriti Icon_minitimeMar Ian 15, 2008 11:22 am

Urasc: profa de chimie...sau fizica pt ca ii merge gura si nu inteleg nimic din fizica ei.Si profa de mate(adica Diriga).E o mare zapacita
Iubesc: Profa de bio.E cea mai tare.Glumeste si preda.Si profa de istorie.Pt ca se poarta ca o diriginta adevarata.Vorbim despre orice.
Sus In jos
http://linkin-park.forumotion.com
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Profesori enervanti si profesori favoriti Empty
MesajSubiect: Re: Profesori enervanti si profesori favoriti   Profesori enervanti si profesori favoriti Icon_minitimeDum Feb 03, 2008 8:52 pm

profi favoriti;
1)cea de fizica-ne amuza intodeauna si incearca sa ne invete prin glume fizika
2)profa d mate-imi e diriga si este cea mai buna din sc la mate .este si cea mai tanara profa d mate din sc si e amuzanta

profi enervanti:
1)profa de franceza-nu ma baga delok in seama numa pe o colega deamea.asa ma enerveaza.nu numa p mn .imi vine so.....bat Smile
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
~Light~
Academy ninjas
Academy ninjas
~Light~


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 30
Localizare : I'm on my way
Data de inscriere : 23/02/2008

Profesori enervanti si profesori favoriti Empty
MesajSubiect: Re: Profesori enervanti si profesori favoriti   Profesori enervanti si profesori favoriti Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 9:37 pm

Profesori enervanti:
Like a Star @ heaven profa de sport - are ceva cu mine personal.recunosc,nu-s 'Miss Sportiva Anului' dar am numai note bune la ea.Si totusi tot se ia de mine:ba ca am venit cu parul desfacut si trebuie prins,ba ca fac un lucru intr-un fel si trebuia intr-alt fel,etc.Si de cate ori gresesc ceva sau spun un lucru nepotrivit,zice "E blonda,n-ai ce-i face!".Chestia asta ma enerveaza cel mai tare.
Like a Star @ heaven profa de romana - trage concluzii prea repede,desi preda bine.Adica,daca raspunzi toata ora corect,nici nu se oboseste sa-ti zica "bravo" sau ceva in genu' asta,pe cand daca dai un singur raspuns gresit,incepe sa traga concluzii si face mai ceva ca trenul in gara. No

Profesori favoriti:
Like a Star @ heaven profa de mate - glumeata,preda bine si se asigura ca toata lumea a inteles.Nu se supara usor si da putine teme. Wink
Like a Star @ heaven profa de biologie - la orele ei nu scriem mai deloc.Ne pune sa discutam,nu se supara daca vorbim cu colega/colegul de banca,nu ne da teme si ne lasa sa ne uitam in caiet cand ne asculta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Profesori enervanti si profesori favoriti Empty
MesajSubiect: Re: Profesori enervanti si profesori favoriti   Profesori enervanti si profesori favoriti Icon_minitime

Sus In jos
 
Profesori enervanti si profesori favoriti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Diverse :: Scoala-
Mergi direct la: