anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Saya si Hagi

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Pretty girl
Moderator
Moderator
Pretty girl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Saya si Hagi Empty
MesajSubiect: Saya si Hagi   Saya si Hagi Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 4:36 pm

Salut!!! Credeti ca Saya si Hagi ar forma un cuplu minunat? I love you Parerea mea este ca da pentru ca lupta impreuna cu acele chiroptrere si au devenit foarte buni prieteni. Astept raspunsurile voastre!!!!! Smile
Sus In jos
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Saya si Hagi Empty
MesajSubiect: Re: Saya si Hagi   Saya si Hagi Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 9:31 pm

cred ca lear sta bn impreuna I love you deshi cred ca e o anume diferents DE VARSTA PE CARE UNI NU AU ACCEPTAO DAR LEAR STA BN queen king
Edit by Admin: dupa cum spune si regula nr 7. Nu abuzati de majuscule, culori, marimea textului. Pe internet MAJUSCULELE sunt echivalente strigatelor (zbieraturilor). Te rog sa ai grija pe viitor.
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
~Light~
Academy ninjas
Academy ninjas
~Light~


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 30
Localizare : I'm on my way
Data de inscriere : 23/02/2008

Saya si Hagi Empty
MesajSubiect: Re: Saya si Hagi   Saya si Hagi Icon_minitimeSam Feb 23, 2008 7:36 pm

Hagi si Saya...hmm,depinde de cum vor evolua lucrurile intre cei doi pe parcursul anime-ului.De altfel,ei nu par mai mult decat simpli prieteni desi intr-o zi ei ar putea deveni niste prieteni foarte speciali si apropiati Saya si Hagi Wink Au multe lucruri in comun,si le sta bine impreuna,dar e totusi o diferenta de varsta.Da' ma rog,fiecare cu parerile lui...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Saya si Hagi Empty
MesajSubiect: Re: Saya si Hagi   Saya si Hagi Icon_minitime

Sus In jos
 
Saya si Hagi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Blood+-
Mergi direct la: