anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Caroline si George iubire reala

In jos 
+2
anca
Pretty girl
6 participan?i
AutorMesaj
Pretty girl
Moderator
Moderator
Pretty girl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Caroline si George iubire reala Empty
MesajSubiect: Caroline si George iubire reala   Caroline si George iubire reala Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 4:25 pm

Imi place acest cuplu si cred ca adevarata dragoste ar trebui sa invinga. Dar Caroline nu a acceptat sa plece cu George in Franta.Cred ca ceci doi faceau un cuplu perfect dar dragostea lor nu a fost adevarata. Astept si parerile voastre!!!!! I love you
Sus In jos
anca
Moderator
Moderator
anca


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2008

Caroline si George iubire reala Empty
MesajSubiect: Re: Caroline si George iubire reala   Caroline si George iubire reala Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 4:31 pm

paradise kiss e unul din anime-urile mele preferate...george shi caroline dupa mine ash zice ca a fost doar o atractie fizica...daca il iubea cu adevarat facea tot posibilul sa plece cu el in Franta Smile

edit by Pretty girl: data viitoare detliati mai mult si argumentati cand spuneti ceva
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Caroline si George iubire reala Empty
MesajSubiect: Re: Caroline si George iubire reala   Caroline si George iubire reala Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 4:36 pm

Adevarul e ca este pacat ca,Caroline nu s-a dus cu George in Franta insa ei doi faceau un cuplu demilioane!Se potreiveu unul cu altul si chiar imi placea felul cum la inceputul episoadelor George se folosea de punctele slabe ale lui Caroline pt. a ajunge mai aproape de ea!Caroline si George iubire reala Untitled-1-3
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Caroline si George iubire reala Empty
MesajSubiect: Re: Caroline si George iubire reala   Caroline si George iubire reala Icon_minitimeSam Ian 12, 2008 7:17 pm

chestia e ca carolline sa casatorit in ultimul episod iar george a plecat cu prietenul lui cel mai bun care era travestit

edit by Pretty girl: ai deviat total de la subiect. Intrebarea nu era ce a facut george la sfarsitul serialului ci daca credeti ca intre george si caroline a fost o dragoste adevarata. A da si sa nu uit: data viitoare argumentati cand spuneti ceva
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Caroline si George iubire reala Empty
MesajSubiect: Re: Caroline si George iubire reala   Caroline si George iubire reala Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 10:53 am

Sincera sa fiu mie una char mi-a placut sfarsitul adica cei doi indragostiti nu raman impreuna, daca ar fi ramas parca ar fi fost o telenovele, si hai sa gandim logic, in ziua de azi putin se mai casatoresc din dragoste, cam asta cred eu ca au vrut sa ilustreze.
Intradevar culul mi se pare dragut si cei doi se potrivesc, dar nu a fost sa fie.
Sus In jos
devil angel
Academy ninjas
Academy ninjas



Numarul mesajelor : 9
Varsta : 28
Data de inscriere : 31/01/2008

Caroline si George iubire reala Empty
MesajSubiect: Re: Caroline si George iubire reala   Caroline si George iubire reala Icon_minitimeJoi Ian 31, 2008 4:38 pm

hhmm...ce sa zic....cred ca George a facut-o pe Caroline femeie cu adevarat si a introdus-o in lumea modei, dar nu prea cred ca era iubire adevarata...cel putin din partea lui George. adica tineu foarte mult unul la altu, dar nu ca sa nu se mai poata despartii. si daca sfarsitul ar fi fost ca in telenovele, super happy si din astea, nu ar fi fost mare scofala... Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





Caroline si George iubire reala Empty
MesajSubiect: Re: Caroline si George iubire reala   Caroline si George iubire reala Icon_minitime

Sus In jos
 
Caroline si George iubire reala
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Paradise Kiss-
Mergi direct la: