anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Schimbari de nick-uri

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Spring
Moderator
Moderator
Spring


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2008

Schimbari de nick-uri Empty
MesajSubiect: Schimbari de nick-uri   Schimbari de nick-uri Icon_minitimeMar Ian 29, 2008 9:51 pm

Ma gandeam daca se pot schimba nickurile noastre in caz ca nu il mai dorim pe cel actual si cum,este o anumita taxa la posturi,o perioada intre schimbari vre-o regula anume sau daca se pot schimba ele
Multumesc anticipat Like a Star @ heaven
Sus In jos
http://anime-kiss.forumgratuit.ro
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 28
Data de inscriere : 07/01/2008

Schimbari de nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari de nick-uri   Schimbari de nick-uri Icon_minitimeJoi Ian 31, 2008 8:26 pm

Nick-urile vi le pot schimba insa trebuie sa aveti mai mult de 30 de posturi pentru asta. Daca tot s-a deschis acest topic postati aici nick-ul vechi, nick-ul nou si un motiv pt care doriti aceasta schimbare
Sus In jos
https://anime-news.forumgratuit.ro
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Schimbari de nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari de nick-uri   Schimbari de nick-uri Icon_minitimeSam Feb 02, 2008 2:47 am

Cred ca ideea asta e luata de pe alt forum.Dar acolo este o taxa de "yeni".Este imposibil sa scazi posturi...adica am 30 de posturi,imi schimb nick-u de doua ori si raman cu 0.Pai yo pana acum ce am facut?Am postat trei saptamani ca sa pierd tot in catvea minute?Nu mi se pare normal.Hai...si cu perioada aia.Daca userul vrea sa isi schimbe nick-ul de 10 ori intr-o zii si pe admin nu-l deranjzeaza...de ce ar trebui sa aiba o perioada intre schimbari?Useri trebuia sa aiba libertatea in a alege...Cel putin asta e parerea mea!
Sus In jos
Angel girl
Angel
Angel
Angel girl


Numarul mesajelor : 55
Varsta : 35
Data de inscriere : 08/01/2008

Schimbari de nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari de nick-uri   Schimbari de nick-uri Icon_minitimeSam Feb 02, 2008 6:04 pm

love_yuki_eiri nu se scad posturile, ci trebuie sa aiba 30 de posturi pentru a putea sa isi schimbe nick-ul, nu te-ai inregistrat si gata iti schimbi nick-ul. Inca un motiv pentru care nu le permitem userilor sa isi schimbe prea des nick-ul e acela ca nu o sa mai stim cu cine vorbim, am patit asta pe un site, unde am crezut ca s-a schimbat moderatorul.
Sus In jos
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Schimbari de nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari de nick-uri   Schimbari de nick-uri Icon_minitimeSam Feb 02, 2008 8:09 pm

Yo am facut referinta la ideea lui Spring...unde spunea de taxa.Poy,presupunand ca cineva isi schimba nick-ul,ve vom da seama cu cine vorbim dupa sign sau avatar.Sau pur si simplu intram in acest topic si vedem cine cum si l-au schimbat!Ja'
Sus In jos
melisa
Chunin
Chunin
melisa


Numarul mesajelor : 79
Varsta : 28
Localizare : poi..cluj
Data de inscriere : 12/01/2008

Schimbari de nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari de nick-uri   Schimbari de nick-uri Icon_minitimeSam Feb 02, 2008 9:15 pm

cred ca ar trebuia (e doar o idee):un user siar putea schimba de 3 ori nickul.odata cand are 30 de posturi,odata cand are 100 ,odata 150.asa userul isi va folosi nickul nou destul de mult.ar fi o idee zik eu. Laughing
Sus In jos
http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=52365
Continut sponsorizat





Schimbari de nick-uri Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari de nick-uri   Schimbari de nick-uri Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimbari de nick-uri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Schimbarea nick-ului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: