anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Episodul sau faza preferata.

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Episodul sau faza preferata. Empty
MesajSubiect: Episodul sau faza preferata.   Episodul sau faza preferata. Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 2:02 am

Care episod sau faza va place mai mult?Incep yo:
1)Episodul doi este bestial de la inceput pana la sfarsit....
2)Faza cand K spune ca Yuki si Shuichi au fost toata ziua in parc,lingandu-se si punandu-sio....Sakano face o criza de nervi,managerul clarifica situatia ca "au lins inghetata si au pus fise in automate"...si la sfarsit lui Sakano i se invarte capu si zice "Oh,my sweet baby"...mortala faza21)
3)Si ador faza cand Yuki il bate pe MAok(parca asa il chema) si Taki ii zice "ochii tai nu seaman cu cei ai unui romancier...ci mai mult cu cei ai unui animal salbatic"...si raspunsul lui Yuki este unul de te da pe spate "aizawa,imi ranesti sentimentele.Toata lumea spune ca ochii mei sunt irezistibili"
Sus In jos
anca
Moderator
Moderator
anca


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Data de inscriere : 11/01/2008

Episodul sau faza preferata. Empty
MesajSubiect: Re: Episodul sau faza preferata.   Episodul sau faza preferata. Icon_minitimeSam Feb 02, 2008 11:10 pm

pai... mie imi plac foarte mult
1) episodul ala in care shuici canta in duel cu Ryuichi Sakuma i love this episode...amandoi dau ce au mai bun din ei si fac ca publicul sa tipe de bucurie
2)episodul in care shu si Yiki se saruta pentru prima data in lift si shu ramanand surprins
si 3) faza in care sora lui Yuki,mika vine cu masina pe scena dupa shu...
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
Aoi_hana
Academy ninjas
Academy ninjas
Aoi_hana


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Localizare : Anime World
Data de inscriere : 05/11/2008

Episodul sau faza preferata. Empty
MesajSubiect: Re: Episodul sau faza preferata.   Episodul sau faza preferata. Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 10:03 pm

Mi-a placut atunci cand:
- Shuichi s-a sarutat cu Yuki...in toate ipostazele ....Razz
- cand Shuichi s-a imbracat in scolarita si... continuarea episodului ... asta o stiti voi... e putin cam ecchi, dar nu mult...Smile
si cam atat. Dar tot animeul merita nota 10. Smile) Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Episodul sau faza preferata. Empty
MesajSubiect: Re: Episodul sau faza preferata.   Episodul sau faza preferata. Icon_minitime

Sus In jos
 
Episodul sau faza preferata.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vraja Preferata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: