anime-news
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime-news

Dimensiunile maxime ale semnaturii sunt de 500x200
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce nu ar spune niciodata

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Moderator
Moderator
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 31
Localizare : In mintea ta
Data de inscriere : 12/01/2008

Ce nu ar spune niciodata Empty
MesajSubiect: Ce nu ar spune niciodata   Ce nu ar spune niciodata Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 1:48 am

Stiti cum e jocu.Replici pe
care personajele NU le-ar spune niciodata!

Sasuke Uciha>Naruto...nu stii cat imi doresc sa fiu ca tine!Esti idolu meu!!Blond...ochii albastri...baiatul perfect!!!Si faptul ca ai in tine spiritul Vulpii cu 9 cozi...este atat de incitant!!

Naruto Uzumaki>Daca mai spune cineva ca eu o plac pe rozalia de Sakura...il distrug!Yo...defapt sunt infragostit de Ten Ten!!!Dar din pacate ei ii place de cap de castron..Rock Lee!20

Sakura Haruno>Ha!!Sunt cea mai tare!!Nimeni nu este mai inteligent ca mine!!Apropo...Naruto..cat zice-ai ca face 2+2??Ca am uitat...

Kakashi Hatake>Pfoa...cine m-o fi pus pe mine sa devin ninja?A fost o eroare!Si yo care imi doream sa prezint emisiunea "Dansez pentru tine"...Ce durere!!!Sau sa prezint macar "Megastar"!!!Tare mult se mai distreaza aia acolo...
Sus In jos
Yamashita Kazuma
Chunin
Chunin
Yamashita Kazuma


Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localizare : Arad
Data de inscriere : 11/01/2008

Ce nu ar spune niciodata Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu ar spune niciodata   Ce nu ar spune niciodata Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 1:50 pm

Siner cred ca suna umpic Gay What a Face :

Sasuke Uciha>Naruto...nu stii cat imi doresc sa fiu ca tine!Esti idolu meu!!Blond...ochii albastri...baiatul perfect!!!Si faptul ca ai in tine spiritul Vulpii cu 9 cozi...este atat de incitant!!

Sper sa nu te superi, noi putem scrie cate vrem sau trebuie sa ne limitam la un numar...Oricum fac si eu vre-o 3;)

Naruto:O sa imi parasesc visul...Si o sa ma apuc de fumat..... I love you

Sasuke:Nu o sa il mai omor pe fratele meu Itachi.O sa il iert, iar apoi vom merge impreuna sa sa il cautam pe Ed si pe Al ca sa incerce sa ne aduca parintii si clanul Uchiha inapoi Wink

Rock Lee:O sa il parasesc pe Gai sensei si o sa ma duc la Sasuke sa ma invete arta....... SeductieI Very Happy
Sus In jos
 
Ce nu ar spune niciodata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce nu ar spune niciodata
» Ce nu ar spune niciodata
» Ce nu ar spune niciodata
» Ce nu ar spune niciodata
» ce nu s-ar spune

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-news :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: